Sayfanın konuları: Balıkesir Belediyesi Resmi Sitesi, Balıkesir Resmi Kurumları, Balıkesir İle İlgili Bilgi, Balıkesir Tarihi, Balıkesir Rehberi, Balıkesir Haberleri, Balıkesir Fotoğrafları, Balıkesir Belediye, Balıkesir Türküleri, Balıkesir Belediye Başkanlığı, Balıkesir Haritası, Balıkesir Nöbetçi Eczaneleri, Balıkesir Köyleri, Balıkesir Ünlüleri, Balıkesir Okulları, Balıkesir Sağlık Kuruluşları.

Balıkesir Belediyesi

 • Balıkesir Belediyesi

  Balıkesir Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Balıkesir tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Balıkesir haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.  Balıkesir Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Balıkesir Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Balıkesir Rehberi, önemli telefonlar, Balıkesir haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

  Balıkesir Belediyesi internet sitesinin adresi: www.balikesir.bel.tr


 • Balgaz (Balıkesir Doğalgaz Dağıtım A.Ş.)

  Balıkesir Doğalgaz A.Ş. (Balgaz) ile ilgili tüm bilgiler ve online doğalgaz faturası sorgulamak için bu sayfaya bakınız. • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.  Hatalı aramalar: Balıkesirbelediyesi.com, Balıkesirbelediyesi.com.tr, Balıkesir Belediyesi com