Sayfanın konuları: Bakırköy (İstanbul), Bakırköy Belediyesi, Bakırköy Hakkında Bilgi, Bakırköy Resmi Kurumları, Bakırköy Tarihçesi, Bakırköy Kent Rehberi, Bakırköy Haberleri, Bakırköy Sporu, Bakırköy Resimleri, Bakırköy Kültürü, Bakırköy Nüfusu, Bakırköy Hava Durumu, Bakırköy Haritası, Bakırköy İhaleleri, Bakırköy Önemli Telefonlar...

Bakırköy Belediyesi

  • BAKIRKÖY BELEDİYESİ

    Bakırköy Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Bakırköy'ün tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Bakırköy'deki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Bakırköy'ün ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Bakırköy Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Bakırköy Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Bakırköy'ün önemli telefonları, Bakırköy Kent Rehberi, Bakırköy'den güncel haberler, Bakırköy nöbetçi eczaneleri, Bakırköy Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Bakırköy Belediyesi internet sitesinin adresi: www.bakirkoy.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: bakirkoybelediyesi.com, bakırköybelediyesi.com.tr, bakırköy belediyesi com.