Sayfanın konuları: Bahşılı (Kırıkkale), Bahşılı Belediyesi, Bahşılı Hakkında Bilgi, Bahşılı Resmi Kurumları, Bahşılı Tarihçesi, Bahşılı Kent Rehberi, Bahşılı Haberleri, Bahşılı Sporu, Bahşılı Resimleri, Bahşılı Kültürü, Bahşılı Nüfusu, Bahşılı Hava Durumu, Bahşılı Haritası, Bahşılı İhaleleri, Bahşılı Önemli Telefonlar...

Bahşılı Belediyesi

  • BAHŞILI BELEDİYESİ

    Bahşılı Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Bahşılı'nın tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Bahşılı'daki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Bahşılı'nın ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Bahşılı Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Bahşılı Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Bahşılı'nın önemli telefonları, Bahşılı Kent Rehberi, Bahşılı'dan güncel haberler, Bahşılı nöbetçi eczaneleri, Bahşılı Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Bahşılı Belediyesi internet sitesinin adresi: www.bahsili.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: bahsilibelediyesi.com, bahşılıbelediyesi.com.tr, bahşılı belediyesi com.