Sayfanın konuları: Bafra (Samsun), Bafra Belediyesi, Bafra Hakkında Bilgi, Bafra Resmi Kurumları, Bafra Tarihçesi, Bafra Kent Rehberi, Bafra Haberleri, Bafra Sporu, Bafra Resimleri, Bafra Kültürü, Bafra Nüfusu, Bafra Hava Durumu, Bafra Haritası, Bafra İhaleleri, Bafra Önemli Telefonlar...

Bafra Belediyesi

  • BAFRA BELEDİYESİ

    Bafra Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Bafra'nın tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Bafra'daki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Bafra'nın ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Bafra Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Bafra Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Bafra'nın önemli telefonları, Bafra Kent Rehberi, Bafra'dan güncel haberler, Bafra nöbetçi eczaneleri, Bafra Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Bafra Belediyesi internet sitesinin adresi: www.bafra.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: bafrabelediyesi.com, bafrabelediyesi.com.tr, bafra belediyesi com.