Sayfanın konuları: Azdavay Belediyesi Resmi Sitesi, Azdavay Resmi Kurumları, Azdavay İle İlgili Bilgi, Azdavay Tarihi, Azdavay Rehberi, Azdavay Haberleri, Azdavay Fotoğrafları, Azdavay Belediye, Azdavay Türküleri, Azdavay Belediye Başkanlığı, Azdavay Haritası, Azdavay Nöbetçi Eczaneleri, Azdavay Köyleri, Azdavay Ünlüleri, Azdavay Okulları, Azdavay Sağlık Kuruluşları.

Azdavay Belediyesi

  • Azdavay Belediyesi

    Azdavay Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Azdavay tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Azdavay haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Azdavay Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Azdavay Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Azdavay Rehberi, önemli telefonlar, Azdavay haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Azdavay Belediyesi internet sitesinin adresi: www.azdavay.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Azdavaybelediyesi.com, Azdavaybelediyesi.com.tr, Azdavay Belediyesi com.