Sayfanın konuları: Ayvalık Belediyesi Resmi Sitesi, Ayvalık Resmi Kurumları, Ayvalık İle İlgili Bilgi, Ayvalık Tarihi, Ayvalık Rehberi, Ayvalık Haberleri, Ayvalık Fotoğrafları, Ayvalık Belediye, Ayvalık Türküleri, Ayvalık Belediye Başkanlığı, Ayvalık Haritası, Ayvalık Nöbetçi Eczaneleri, Ayvalık Köyleri, Ayvalık Ünlüleri, Ayvalık Okulları, Ayvalık Sağlık Kuruluşları.

Ayvalık Belediyesi

  • Ayvalık Belediyesi

    Ayvalık Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Ayvalık tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Ayvalık haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Ayvalık Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Ayvalık Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Ayvalık Rehberi, önemli telefonlar, Ayvalık haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Ayvalık Belediyesi internet sitesinin adresi: www.ayvalik.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Ayvalıkbelediyesi.com, Ayvalıkbelediyesi.com.tr, Ayvalık Belediyesi com.