Sayfanın konuları: Ayvacık Belediyesi Resmi Sitesi, Ayvacık Resmi Kurumları, Ayvacık İle İlgili Bilgi, Ayvacık Tarihi, Ayvacık Rehberi, Ayvacık Haberleri, Ayvacık Fotoğrafları, Ayvacık Belediye, Ayvacık Türküleri, Ayvacık Belediye Başkanlığı, Ayvacık Haritası, Ayvacık Nöbetçi Eczaneleri, Ayvacık Köyleri, Ayvacık Ünlüleri, Ayvacık Okulları, Ayvacık Sağlık Kuruluşları.

Ayvacık Belediyesi

  • Ayvacık Belediyesi

    Ayvacık Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Ayvacık tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Ayvacık haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Ayvacık Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Ayvacık Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Ayvacık Rehberi, önemli telefonlar, Ayvacık haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Ayvacık Belediyesi internet sitesinin adresi: www.canakkale-ayvacik.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Ayvacıkbelediyesi.com, Ayvacıkbelediyesi.com.tr