Sayfanın konuları: Aydoğan (Ordu-Gölköy), Aydoğan Belediyesi, Aydoğan Hakkında Bilgi, Aydoğan Resmi Kurumları, Aydoğan Tarihçesi, Aydoğan Kent Rehberi, Aydoğan Haberleri, Aydoğan Sporu, Aydoğan Resimleri, Aydoğan Kültürü, Aydoğan Nüfusu, Aydoğan Hava Durumu, Aydoğan Haritası, Aydoğan İhaleleri, Aydoğan Önemli Telefonlar...

Aydoğan Belediyesi

  • AYDOĞAN BELEDİYESİ

    Aydoğan Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Aydoğan'ın tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Aydoğan'daki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Aydoğan'ın ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Aydoğan Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Aydoğan Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Aydoğan'ın önemli telefonları, Aydoğan Kent Rehberi, Aydoğan'dan güncel haberler, Aydoğan nöbetçi eczaneleri, Aydoğan Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Aydoğan Belediyesi internet sitesinin adresi: www.aydogan.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: aydoganbelediyesi.com, aydoğanbelediyesi.com.tr, aydoğan belediyesi com.