Sayfanın konuları: Aybastı Belediyesi Resmi Sitesi, Aybastı Resmi Kurumları, Aybastı İle İlgili Bilgi, Aybastı Tarihi, Aybastı Rehberi, Aybastı Haberleri, Aybastı Fotoğrafları, Aybastı Belediye, Aybastı Türküleri, Aybastı Belediye Başkanlığı, Aybastı Haritası, Aybastı Nöbetçi Eczaneleri, Aybastı Köyleri, Aybastı Ünlüleri, Aybastı Okulları, Aybastı Sağlık Kuruluşları.

Aybastı Belediyesi

  • Aybastı Belediyesi

    Aybastı Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Aybastı tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Aybastı haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Aybastı Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Aybastı Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Aybastı Rehberi, önemli telefonlar, Aybastı haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Aybastı Belediyesi internet sitesinin adresi: www.aybasti.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Aybastıbelediyesi.com, Aybastıbelediyesi.com.tr, Aybastı Belediyesi com.