Sayfanın konuları: Ayaş Belediyesi Resmi Sitesi, Ayaş Resmi Kurumları, Ayaş İle İlgili Bilgi, Ayaş Tarihi, Ayaş Rehberi, Ayaş Haberleri, Ayaş Fotoğrafları, Ayaş Belediye, Ayaş Türküleri, Ayaş Belediye Başkanlığı, Ayaş Haritası, Ayaş Nöbetçi Eczaneleri, Ayaş Köyleri, Ayaş Ünlüleri, Ayaş Okulları, Ayaş Sağlık Kuruluşları.

Ayaş Belediyesi

  • Ayaş Belediyesi

    Ayaş Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Ayaş tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Ayaş haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Ayaş Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Ayaş Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Ayaş Rehberi, önemli telefonlar, Ayaş haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Ayaş Belediyesi internet sitesinin adresi: www.ayas.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Ayaşbelediyesi.com, Ayaşbelediyesi.com.tr, Ayaş Belediyesi com.