Sayfanın konuları: Avşa (Balıkesir), Avşa Belediyesi, Avşa Adası, Avşa Hakkında Bilgi, Avşa Resmi Kurumları, Avşa Tarihçesi, Avşa Kent Rehberi, Avşa Haberleri, Avşa Sporu, Avşa Resimleri, Avşa Kültürü, Avşa Nüfusu, Avşa Hava Durumu, Avşa Haritası, Avşa İhaleleri, Avşa Önemli Telefonlar...

Avşa Belediyesi

  • AVŞA BELEDİYESİ

    Avşa Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Avşa'nın tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Avşa'daki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Avşa'nın ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Avşa Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Avşa Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Avşa'nın önemli telefonları, Avşa Kent Rehberi, Avşa'dan güncel haberler, Avşa nöbetçi eczaneleri, Avşa Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Avşa Belediyesi internet sitesinin adresi: www.avsa.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: avsabelediyesi.com, avşabelediyesi.com.tr, avşa belediyesi com, türkeli belediyesi.