Sayfanın konuları: Avcılar (İstanbul), Avcılar Belediyesi, Avcılar Hakkında Bilgi, Avcılar Resmi Kurumları, Avcılar Tarihçesi, Avcılar Kent Rehberi, Avcılar Haberleri, Avcılar Sporu, Avcılar Resimleri, Avcılar Kültürü, Avcılar Nüfusu, Avcılar Hava Durumu, Avcılar İhaleleri, Avcılar Önemli Telefonlar...

Avcılar Belediyesi

  • AVCILAR BELEDİYESİ

    Avcılar Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Avcılar'ın tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Avcılar'daki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Avcılar'ın ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Avcılar Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Avcılar Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Avcılar'ın önemli telefonları, Avcılar Kent Rehberi, Avcılar'dan güncel haberler, Avcılar nöbetçi eczaneleri, Avcılar Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Avcılar Belediyesi internet sitesinin adresi: www.avcilar.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: avcilarbelediyesi.com, avcılarbelediyesi.com.tr, avcılar belediyesi com.