Sayfanın konuları: Atlas Jet - Atlas Jet Hava Yolları - Atlas Jet Bilet Fiyatları - Atlasjet.com, Atlasjet - Atlasjet Uçuş Saatleri - Atlasjet Bilet Ücretleri, Atlasjet Airlines, Atlasjet Uçuş Tarifesi, Atlasjet Rezervasyon, Atlasjet Büroları, Atlasjet Uçuş Tarifesi, Atlasjet Uçak Seferleri, Atlasjet Servis, Atlasjet Uçuş Sorgulama, Atlas Jet Havayolları, Atlas Jet İş Başvurusu, Atlas Jet İnsan Kaynakları, Atlas Jet Telefon numaraları

Atlasjet

 • Atlasjet Resmi İnternet Sitesi

  AtlasjetAtlas Jet Havayolları'nın "atlasjet.com" adresli resmi internet sitesinde, Atlas Jet bilet fiyatları, Atlas Jet Uçuş Saatleri, Atlas Jet Bilet rezervasyonu gibi konularda bilgi alabilirsiniz. Sitede Atlas Jet iş başvurusu (insan kaynakları), online check in ile telfon numarası ve adres bilgileri de yer alıyor. Atlasjet'in resmi sitesi için bu sayfaya bakınız. • Atlasjet Uçuş Tarifesi

  Atlasjet'in uçuş tarifesini görebilir, hangi tarih ve saatte hangi kentten hangi kente uçuş olduğunu öğrenebilirsiniz. İstanbul, Adana, Ankara, Antalya, Bodrum, Erbil, İzmir, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Viyana, Budapeşte, Bolonya, Venedik, Milano, Roma, Dubrovnik, Aktau (Kazakistan), İskenderiye, Tel Aviv, Dubai ve Erivan uçak saatleri, tarihleri ve bilet ücretleri konusunda bilgi alabilirsiniz.


 • Atlasjet Uçak Filosu

  Atlasjet'in filosundaki uçaklar ve özellikleri konusunda bilgi edinebilirsiniz.


 • Atlasjet Online Check-In

  Atlasjet Online Check-In işlemleri için bu sayfaya gidiniz.


 • Atlasjet Yolcu Hizmetleri

  Atlasjet'in sunduğu yolcu hizmetleri ve kurumsal hizmetleri bu sayfada görebilirsiniz.


 • Atlasjet JetMil

  Atlasjet'in JetMil programıyla ilgili tüm ayrıntıları bu sitede bulabilirsiniz.


 • Atlasjet İletişim Bilgileri

  Atlasjet'in önemli adresleri ile telefon ve çağrı merkezi numaralarına bu sayfa yoluyla ulaşabilirsiniz.


 • Atlasjet Haberleri

  Atlasjet internet sitesinin adresi: www.atlasjet.com


 • Hatalı aramalar: Atlasjethavayollari.com, Atlasjetairlines.com, atlasjet.com, www Atlasjet com.

Atlasjet Hakkında...

 • Atlasjet Havacılık A.Ş. 14 Mart 2001 tarihinde Öger Holding A.Ş. tarafından kurulmuş, İç ve Dış Hatlarda Tarifesiz Seferlerle Yolcu ve Yük Taşımacılığı yapmak üzere ruhsatlandırılmış ve ilk uçuşunu 1 Haziran 2001 tarihinde gerçekleştirmiştir.

  Uçuş operasyonuna 2 adet Boeing B-757-200 tipi uçak ile başlamıştır. Takip eden zaman içinde, Eylül 2001 ayında aynı tipte üçüncü ve Temmuz 2003 tarihinde yine aynı tipte dördüncü uçağını filosuna dahil etmiştir.

  Nisan 2004 tarihinde, Turizm Sektörünün güvenilir lider şirketleri ETS Tur'un ve Öger Tur'un güçlerini birleştirmesiyle Atlasjet’te yeni bir yapılanmaya gidilmiştir.

  14.06.2004 tarihinde, SHGM tarafından "İç ve Dış Hatlarda Tarifeli ve Tarifesiz Seferlerle Yolcu ve Yük Taşımacılığı” yapmak üzere ruhsatlandırılarak, 01.07.2004 tarihinden itibaren iç hatlarda tarifeli seferlerine başlamıştır.

  Turizm ve havacılık dünyasındaki son makro gelişmelerden sonra Atlasjet Havayolları, IATA üyesi olarak ve IOSA tescilini alarak, tarifeli havayolu olarak büyümeye ve yoluna devam etmeye, bu doğrultuda iç ve dış hatlarda tarifeli sefer sayısını %75-80’e çıkarmaya karar vermiştir.

  Öger Grubu; mevcut yapısıyla 9’dan fazla havayoluyla uçmaktadır ve havayollarına eşit mesafade kalmak üzere karar almıştır. 01.02.2006 tarihi itibariyle Öger Grubu’nun Atlasjet’te bulunan % 45’lik hissesi, ETS Grubu tarafından devir alınmıştır.

  Atlasjet Havayolları Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Murat Ersoy getirilmiştir. (Kaynak: atlasjet.com)