Sayfanın konuları: Aşkale Belediyesi Resmi Sitesi, Aşkale Resmi Kurumları, Aşkale İle İlgili Bilgi, Aşkale Tarihi, Aşkale Rehberi, Aşkale Haberleri, Aşkale Fotoğrafları, Aşkale Belediye, Aşkale Türküleri, Aşkale Belediye Başkanlığı, Aşkale Haritası, Aşkale Nöbetçi Eczaneleri, Aşkale Köyleri, Aşkale Ünlüleri, Aşkale Okulları, Aşkale Sağlık Kuruluşları.

Aşkale Belediyesi

  • Aşkale Belediyesi

    Aşkale Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Aşkale tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Aşkale haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Aşkale Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Aşkale Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Aşkale Rehberi, önemli telefonlar, Aşkale haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Aşkale Belediyesi internet sitesinin adresi: www.askale.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Aşkalebelediyesi.com, Aşkalebelediyesi.com.tr