Sayfanın konuları: Arhavi (Artvin), Arhavi Belediyesi, Arhavi Hakkında Bilgi, Arhavi Resmi Kurumları, Arhavi Tarihçesi, Arhavi Kent Rehberi, Arhavi Haberleri, Arhavi Sporu, Arhavi Resimleri, Arhavi Kültürü, Arhavi Nüfusu, Arhavi Hava Durumu, Arhavi İhaleleri, Arhavi Önemli Telefonlar...

Arhavi Belediyesi

  • ARHAVİ BELEDİYESİ

    Arhavi Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Arhavi'nin tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Arhavi'deki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Arhavi'nin ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Arhavi Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Arhavi Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Arhavi'nin önemli telefonları, Arhavi Kent Rehberi, Arhavi'den güncel haberler, Arhavi nöbetçi eczaneleri, Arhavi Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Arhavi Belediyesi internet sitesinin adresi: www.arhavi.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: arhavibelediyesi.com, arhavibelediyesi.com.tr, arhavi belediyesi com.