Sayfanın konuları: Antakya (Hatay), Antakya Belediyesi, Antakya Hakkında Bilgi, Antakya Resmi Kurumları, Antakya Tarihçesi, Antakya Kent Rehberi, Antakya Haberleri, Antakya Sporu, Antakya Resimleri, Antakya Kültürü, Antakya Nüfusu, Antakya Hava Durumu, Antakya İhaleleri, Antakya Önemli Telefonlar...

Antakya Belediyesi

  • ANTAKYA BELEDİYESİ

    Antakya Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Antakya'nın tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Antakya'daki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Antakya'nın ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Antakya Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Antakya Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Antakya'ın önemli telefonları, Antakya Kent Rehberi, Antakya'dan güncel haberler, Antakya nöbetçi eczaneleri, Antakya Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Antakya Belediyesi internet sitesinin adresi: www.antakya.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: antakyabelediyesi.com, antakyabelediyesi.com.tr, antakya belediyesi com.