Sayfanın konuları: Ankara, Ankara Büyükşehir Belediyesi, Ankara Hakkında Bilgi, Ankara Resmi Kurumları, Ankara Belediye Başkanlığı, Ankara Kent Rehberi, Ankara Haberleri, Ankara Belediyesi, Ankara Resimleri, Eski Ankara, Ankara BŞB, Ankara Nüfusu, Ankara Hava Durumu, Ankara Belediye İhaleleri, Ankara Nöbetçi Eczaneler, Ankara Önemli Telefonlar, Ankara Haritası, www.ankara.bel.tr. Hatalı aramalar: ankara.com, ankarabelediyesi.com, ankara.com.tr

Ankara Büyükşehir Belediyesi

 • ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

  Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Ankara'nın tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, kültür yaşamını, Ankara'daki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Ankara'nın ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu ve etkinlikler konusunda bilgi alabilir, Ankara Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Ankara'nın önemli telefonları, Ankara Kent Rehberi, Ankara'dan güncel haberler, Ankara Belediye Meclisi'nin kararları, memur alım ve ihale ilanları da bulunuyor.


 • Aşağıda Ankara Büyükşehir Belediyesi ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir. • Başkentgaz

  Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin, kentteki doğalgaz dağıtımından sorumlu şirketi Başkentgaz ile ilgili tüm bilgiler bu sitede yer alıyor. Başkentgaz sitesinin online işlemler bölümünde borç ve fatura sorgulayabilir, doğalgaz fiyatlarını öğrenebilir, doğalgaz faturanızı hesaplayabilirsiniz. Gaz Alış Bilgileri, Doğalgazı kesilen binalar ve yeterlilik alan firmalara da ulaşabilirsiniz.


 • ASKİ

  Ankara Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi - ASKİ'nin internet sitesinde, su fiyat tarifesi, borç sorgulama, fatura ve tahsilat, kartlı su satışı, tahsilat şubeleri, su abonelik başvurusu, su kesintileri, ASKİ'nin adres ve telefonları gibi konularda bilgi alabilirsiniz.


 • Ankara Ulaşım Rehberi

  Bu sayfada, Ankara'nın toplu ulaşım sistemiyle ilgili tüm kurumların adres ve telefonları yer alıyor. Belediye Otobüsleri, Ankaray, AŞTİ, TCDD, Metro, Esenboğa Havalimanı'yla ilgili merak ettiğiniz sorular için gidiniz.


 • EGO

  Ankara'nın toplu ulaşımıyla ilgili her türlü bilgiyi bulabilirsiniz. Belediye otobüsü ve metro güzergah ve saatlerine ulaşabilirsiniz.


 • Ankara Banliyö Trenleri

  Ankara'da Kayaş-Sincan (Sincan-Kayaş) hattında çalışan banliyö trenlerinin tarifelerini, istasyonlara göre kalkış ve varış saatlerini sorgulayabilirsiniz. Ayrıca şehirlerarası tren seferleri, saatleri ve ücretlerini de sorgulayabilirsiniz.


 • Ankara Şehirlerarası Terminal İşletmesi

  Ankara'nın şehirlerarası otobüs ulaşımını sağlayan AŞTİ'nin sitesinde, otogar hakkında bilgiler, terminalde bürosu bulunan otobüs firmalarının listesi, peron ve telefon numaraları gibi bilgiler bulunuyor.


 • Esenboğa Havalimanı

  Ankara'nın hava ulaşımını sağlayan Esenboğa Havaalanı konusundaki tüm bilgiler bu sitede bulunuyor. Esenboğa Havalimanı'nın sitesinde, Ankara'ya ve Ankara'dan yapılan tüm uçuşların tarifesini, saatlerini ve diğer uçuş bilgilerini bulabilirsiniz. Havalimanına ulaşım ve servis hizmetleri konusunda ayrıntıları öğrenebilirsiniz.


 • Ankara Hal ve Balık Fiyatları

  Bu sayfada Ankara Hali'ndeki günlük meyve-sebze ve balık fiyatlarını öğrenebilirsiniz.


 • Ankara Hava Kalitesi

  Ankara'nın çeşitli bölgelerine göre, kentin hava kalitesini sorgulayabilirsiniz.


 • 2023 Başkent Ankara Nazım İmar Planı

  Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından 2023 Ankara'sını hedeflayan nazım imar planlarını yüksek çözünürlükte bu sayfada bulabilirsiniz.


 • İş Yeri Açma / Çalışma Ruhsatı Alımı

  Bu sayfada Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin iş yeri açma ya da çalışma ruhsatı alma konusundaki mevzuatı, istenen belgeleri, ücret tarifesini öğrenebilirsiniz.


 • Ankara İtfaiyesi

  Ankara İtfaiyesi sayfasında, kurumla ilgili çeşitli bilgilerin yanı sıra adres ve telefonlar da bulunuyor.


 • Ankara Cenaze Hizmetleri

  Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin "Alo Cenaze" hizmetleri konusunda bilgi alabilirsiniz.


 • Ankara Mezarlık Bilgi Sistemi

  sayesinde vefat eden yakınlarınızın mezar konumlarını sorgulayabilirsiniz.


 • Ankara Doğum ve Ambulans Hizmetleri

  Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin Alo Doğum ve Alo Ambulans hizmetleri konusunda bilgilenmek için bu sayfayı ziyaret ediniz.


 • Ankara Yol Bakım Çalışmaları

  Ankara'da yapılan günlük yol bakım çalışmaları konusunda bilgi edinebilir, hangi yolların kapalı olduğunu öğrenebilirsiniz.


 • Ankara Kent Rehberi

  Ankara'daki alışveriş merkezleri, müzeler, mesire yerleri, parklar, üniversiteler, önemli yer ve merkezler hakkında bilgi edinebilirsiniz.


 • Ankara Şehir Haritası

  Ankara'nın tüm sokak ve caddelerini bulabileceğiniz, detaylı şehir planı için yukarıdaki bağlantıya gidiniz.


 • Ankara Bülteni

  Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmaları ve projelerini anlatan Ankara Bülteni'nin güncel ve geçmiş sayılarını okuyabilirsiniz.


 • Ankara Canlı Yayın Görüntüleri

  Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin Kızılay ve Kocatepe Kültür Merkezi'ndeki canlı kameraları aracılığıyla kentten görüntüler izleyebilirsiniz.


 • Ankara Resimleri ve Videoları

  Bu sayfada, Ankara'daki Etkinlikler, Atatürk, Eski Ankara, Büyükşehir Belediyesi Projeleri, Ankara'nın tarihi ve Turistik Yerleri başlıklı fotoğraf galerilerini ziyaret edebilirsiniz. Büyükşehir Belediyesi'nin çeşitli sosyal faaliyetlerinden video görüntüleri de bulabilirsiniz.


 • Ankara Kültür Sanat Rehberi

  Ankara'daki tüm kültür sanat ekinliklerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Başkent Tiyatroları, Devlet Tiyatroları, Şehir Tiyatroları programlarını, oyunlar hakkında bilgileri bulabilirsiniz. Belediye Orkestrası, Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası, Devlet Opera ve Balesi ile diğer konserlerin tarih ve saatlerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca Ankara'daki tüm sergiler, sinemalar, vizyondaki filmler, kongre ve fuarlar konusunda da bilgiye erişebilirsiniz.


 • Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkent Tiyatroları

  Ankara Büyükşehir Belediyesi Kültür Etkinlikleri Şube Müdürlüğü'ne bağlı olan Başkent Tiyatroları'nda sahnelenen tüm oyunlar, oyuncular, adres ve telefonları bu sayfada bulabilirsiniz.


 • Ankara Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası

  Ankara Kent Orkestrası hakkındaki tüm bilgileri alabilirsiniz. Orkestradaki sanatçılar, konser programları ve afişlere ulaşabilirsiniz.


 • Ankara - Nöbetçi Eczaneler

  Ankara'da bugün nöbetçi olan eczanelerin adres ve telefonlarını bulabilirsiniz.


 • Ankara Büyükşehir Belediyesi İhale Duyuruları

  Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ihalelerin konusu ve tarihlerini takip edebilirsiniz.


 • Ankara Büyükşehir Belediyesi Hanım Lokalleri

  Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin hanımların boş zamanlarını değerlendirmeleri amacıyla çeşitli semtlerde oluşturduğu Hanım Lokalleri konusundaki her türlü bilgiyi, adres ve telefonları bulabilirsiniz. Hanım Lokalleri'nde çeşitli konularda kurslar, spor ve eğlence gibi olanaklar sunulmaktadır. Hanım Lokalleri'nin bulunduğu semtler şöyle: Altındağ, Ahmetler, Bahçelievler, Batıkent, Çankaya, Demetevler, Dikmen, Etlik, Harikalar Diyarı, Şafaktepe, Şentepe.


 • Ankara Gençlik Merkezleri ve Çocuk Kulüpleri

  Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin gençler ve çocuklar için oluşturduğu, kurs, spor ve eğlence olanakları sunan gençlik merkezleri ile çocuk kulüpleri konularındaki tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.