Sayfanın konuları: Andırın Belediyesi Resmi Sitesi, Andırın Resmi Kurumları, Andırın İle İlgili Bilgi, Andırın Tarihi, Andırın Rehberi, Andırın Haberleri, Andırın Fotoğrafları, Andırın Belediye, Andırın Türküleri, Andırın Belediye Başkanlığı, Andırın Haritası, Andırın Nöbetçi Eczaneleri, Andırın Köyleri, Andırın Ünlüleri, Andırın Okulları, Andırın Sağlık Kuruluşları.

Andırın Belediyesi

  • Andırın Belediyesi

    Andırın Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Andırın tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Andırın haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Andırın Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Andırın Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Andırın Rehberi, önemli telefonlar, Andırın haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Andırın Belediyesi internet sitesinin adresi: www.andirin.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Andırınbelediyesi.com, Andırınbelediyesi.com.tr, Andırın Belediyesi com.