Sayfanın konuları: Anamur Belediyesi Resmi Sitesi, Anamur Resmi Kurumları, Anamur İle İlgili Bilgi, Anamur Tarihi, Anamur Rehberi, Anamur Haberleri, Anamur Fotoğrafları, Anamur Belediye, Anamur Türküleri, Anamur Belediye Başkanlığı, Anamur Haritası, Anamur Nöbetçi Eczaneleri, Anamur Köyleri, Anamur Ünlüleri, Anamur Okulları, Anamur Sağlık Kuruluşları.

Anamur Belediyesi

  • Anamur Belediyesi

    Anamur Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Anamur tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Anamur haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Anamur Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Anamur Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Anamur Rehberi, önemli telefonlar, Anamur haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Anamur Belediyesi internet sitesinin adresi: www.anamur.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Anamurbelediyesi.com, Anamurbelediyesi.com.tr, Anamur Belediyesi com.