Sayfanın konuları: Amasra Belediyesi Resmi Sitesi, Amasra Resmi Kurumları, Amasra İle İlgili Bilgi, Amasra Tarihi, Amasra Rehberi, Amasra Haberleri, Amasra Fotoğrafları, Amasra Belediye, Amasra Türküleri, Amasra Belediye Başkanlığı, Amasra Haritası, Amasra Nöbetçi Eczaneleri, Amasra Köyleri, Amasra Ünlüleri, Amasra Okulları, Amasra Sağlık Kuruluşları.

Amasra Belediyesi

  • Amasra Belediyesi

    Amasra Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Amasra tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Amasra haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Amasra Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Amasra Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Amasra Rehberi, önemli telefonlar, Amasra haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Amasra Belediyesi internet sitesinin adresi: www.amasra.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Amasrabelediyesi.com, Amasrabelediyesi.com.tr