Sayfanın konuları: Aliağa (İzmir), Aliağa Belediyesi, Aliağa Hakkında Bilgi, Aliağa Resmi Kurumları, Aliağa Tarihçesi, Aliağa Kent Rehberi, Aliağa Haberleri, Aliağa Sporu, Aliağa Resimleri, Aliağa Kültürü, Aliağa Nüfusu, Aliağa Hava Durumu, Aliağa İhaleleri, Aliağa Önemli Telefonlar...

Aliağa Belediyesi

  • ALİAĞA BELEDİYESİ

    Aliağa Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Aliağa'nın tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Aliağa'daki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Aliağa'nın ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Aliağa Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Aliağa Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Aliağa'nın önemli telefonları, Aliağa Kent Rehberi, Aliağa'dan güncel haberler, Aliağa nöbetçi eczaneleri, Aliağa Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Aliağa Belediyesi internet sitesinin adresi: www.aliaga.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: aliagabelediyesi.com, aliagabelediyesi.com.tr, aliağa belediyesi com.