Sayfanın konuları: Alaplı Belediyesi Resmi Sitesi, Alaplı Resmi Kurumları, Alaplı İle İlgili Bilgi, Alaplı Tarihi, Alaplı Rehberi, Alaplı Haberleri, Alaplı Fotoğrafları, Alaplı Belediye, Alaplı Türküleri, Alaplı Belediye Başkanlığı, Alaplı Haritası, Alaplı Nöbetçi Eczaneleri, Alaplı Köyleri, Alaplı Ünlüleri, Alaplı Okulları, Alaplı Sağlık Kuruluşları.

Alaplı Belediyesi

  • Alaplı Belediyesi

    Alaplı Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Alaplı tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Alaplı haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Alaplı Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Alaplı Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Alaplı Rehberi, önemli telefonlar, Alaplı haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Alaplı Belediyesi internet sitesinin adresi: www.alapli.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Alaplıbelediyesi.com, Alaplıbelediyesi.com.tr, Alaplı Belediyesi com.