Sayfanın konuları: Alaçam Belediyesi Resmi Sitesi, Alaçam Resmi Kurumları, Alaçam İle İlgili Bilgi, Alaçam Tarihi, Alaçam Rehberi, Alaçam Haberleri, Alaçam Fotoğrafları, Alaçam Belediye, Alaçam Türküleri, Alaçam Belediye Başkanlığı, Alaçam Haritası, Alaçam Nöbetçi Eczaneleri, Alaçam Köyleri, Alaçam Ünlüleri, Alaçam Okulları, Alaçam Sağlık Kuruluşları.

Alaçam Belediyesi

  • Alaçam Belediyesi

    Alaçam Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Alaçam tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Alaçam haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Alaçam Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Alaçam Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Alaçam Rehberi, önemli telefonlar, Alaçam haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Alaçam Belediyesi internet sitesinin adresi: www.alacam.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Alaçambelediyesi.com, Alaçambelediyesi.com.tr, Alaçam Belediyesi com.