Sayfanın konuları: Alaca Belediyesi Resmi Sitesi, Alaca Resmi Kurumları, Alaca İle İlgili Bilgi, Alaca Tarihi, Alaca Rehberi, Alaca Haberleri, Alaca Fotoğrafları, Alaca Belediye, Alaca Türküleri, Alaca Belediye Başkanlığı, Alaca Haritası, Alaca Nöbetçi Eczaneleri, Alaca Köyleri, Alaca Ünlüleri, Alaca Okulları, Alaca Sağlık Kuruluşları.

Alaca Belediyesi

  • Alaca Belediyesi

    Alaca Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Alaca tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Alaca haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Alaca Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Alaca Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Alaca Rehberi, önemli telefonlar, Alaca haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Alaca Belediyesi internet sitesinin adresi: www.alaca.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Alacabelediyesi.com, Alacabelediyesi.com.tr, Alaca Belediyesi com