Sayfanın konuları: Akyurt Belediyesi Resmi Sitesi, Akyurt Resmi Kurumları, Akyurt İle İlgili Bilgi, Akyurt Tarihi, Akyurt Rehberi, Akyurt Haberleri, Akyurt Fotoğrafları, Akyurt Belediye, Akyurt Türküleri, Akyurt Belediye Başkanlığı, Akyurt Haritası, Akyurt Nöbetçi Eczaneleri, Akyurt Köyleri, Akyurt Ünlüleri, Akyurt Okulları, Akyurt Sağlık Kuruluşları.

Akyurt Belediyesi

  • Akyurt Belediyesi

    Akyurt Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Akyurt tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Akyurt haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Akyurt Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Akyurt Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Akyurt Rehberi, önemli telefonlar, Akyurt haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Akyurt Belediyesi internet sitesinin adresi: www.akyurt.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Akyurtbelediyesi.com, Akyurtbelediyesi.com.tr, Akyurt Belediyesi com.