Sayfanın konuları: Aksu Belediyesi Resmi Sitesi, Aksu Resmi Kurumları, Aksu İle İlgili Bilgi, Aksu Tarihi, Aksu Rehberi, Aksu Haberleri, Aksu Fotoğrafları, Aksu Gelenekleri, Aksu Türküleri, Aksu İstatistikleri, Aksu Haritası, Aksu Nöbetçi Eczaneleri, Aksu Köyleri, Aksu Ünlüleri, Aksu Okulları, Aksu Sağlık Kuruluşları.

Aksu Belediyesi

  • Aksu Belediyesi Resmi Sitesi

    Aksu Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Aksu tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Aksu haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.

    Aksu Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Aksu Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Aksu Rehberi, önemli telefonlar, Aksu haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor. Aksu Belediyesi internet sitesinin adresi: www.aksu.bel.tr


Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.