Sayfanın konuları: Akşehir (Konya), Akşehir Belediyesi, Akşehir Hakkında Bilgi, Akşehir Resmi Kurumları, Akşehir Tarihçesi, Akşehir Kent Rehberi, Akşehir Haberleri, Akşehir Sporu, Akşehir Resimleri, Akşehir Kültürü, Akşehir Nüfusu, Akşehir Hava Durumu, Akşehir İhaleleri, Akşehir Önemli Telefonlar...

Akşehir Belediyesi

  • AKŞEHİR BELEDİYESİ RESMİ SİTESİ

    Akşehir Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Akşehir'in tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Akşehir'deki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Akşehir'in ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.

    Akşehir Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Akşehir Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Akşehir'ın önemli telefonları, Akşehir Kent Rehberi, Akşehir'den güncel haberler, Akşehir nöbetçi eczaneleri, Akşehir Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor. Akşehir Belediyesi internet sitesinin adresi: www.aksehir.bel.tr


  • Uluslararası Akşehir Nasreddin Hoca Şenliği

    Akşehir Belediyesi'nin düzenlediği Uluslararası Nasreddin Hoca Şenliği hakkında bilgi alabilir, şenliğin programını öğrenebilirsiniz.


Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.