Sayfanın konuları: Aksaray, Aksaray Belediyesi, Aksaray Hakkında Bilgi, Aksaray Resmi Kurumları, Aksaray Tarihçesi, Aksaray Kent Rehberi, Aksaray Haberleri, Aksaray Sporu, Aksaray Resimleri, Aksaray Kültürü, Aksaray Nüfusu, Aksaray Hava Durumu, Aksaray Haritası, Aksaray İhaleleri, Aksaray Önemli Telefonlar...

Aksaray Belediyesi

  • AKSARAY BELEDİYESİ

    Aksaray Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Aksaray'ın tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Aksaray'daki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Aksaray'ın ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Aksaray Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Aksaray Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Aksaray'ın önemli telefonları, Aksaray Kent Rehberi, Aksaray'dan güncel haberler, Aksaray nöbetçi eczaneleri, Aksaray Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Aksaray Belediyesi internet sitesinin adresi: www.aksaray.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: aksaraybelediyesi.com, aksaraybelediyesi.com.tr, aksaray belediyesi com.