Sayfanın konuları: Akşam, Akşam Gazetesi, Akşam Gazetesi Oku, Akşam Gazetesi Haberleri, Akşam Sayfaları, Akşam Son Dakika Haberleri, Akşam Spor, Akşam Magazin, Akşam Ekonomi, Akşam Yazarları, aksam.com.tr. Hatalı aramalar: aksam.com, aksamgazetesi.com, aksamgazete.com, aksam com

Akşam Gazetesi

 • AKŞAM GAZETESİ

  Akşam Gazetesi'nin internet sitesinde, gazetenin günlük orjinal sayfalarını görebilir, Güncel, Politika, Dünya, Ekonomi, Magazin, Eğitim, Sağlık, Spor, Astroloji, Yazı Dizisi, Röportaj, Otomobil, TV-Sinema, Mobil-Yaşam, Karikatür, Tatil alt bölümlerindeki haber ve yazıları okuyabilirsiniz.


 • Ayrıca Akşam Gazetesi'nin Brunch, Astroloji, Cumartesi ve Pazar eklerine göz atabilirsiniz. Akdeniz ve Ege Bölgesi baskılarında yer alan haberleri görme olanağı da bulunuyor. Akşam Gazetesi'nde yazılarını okuyabileceğiniz yazarlar ise şöyle: Serdar Turgut, Mehveş Evin, Sevim Gözay, Ali Saydam, Deniz Gökçe, Ali Tezel, Esin Gedik, Burhan Ayeri, Gülenay Börekçi, Şansal Büyüka, Alaattin Metin, Bahri Havadır, Rıza Zelyut, Yiğit Karaahmet, Tolga Turgut, Tayfun Topal, Ayla Aksoy, Turgay Alp, Nizamettin Özen, Bekir Bülent Özsoy, Nedim Atilla, Sevinç İşbitiren. Akşam Gazetesi'nin internet adresi: www.aksam.com.tr


 • Akşam Gazetesi Haberleri

  Haberler.com'un "Akşam Gazetesi Haberleri" sayfasında, Akşam Gazetesi konusundaki güncel gelişmeleri öğrenebilirsiniz.


 • Akşam Gazetesi Birinci Sayfası

  Gazeteler2.com'da, Akşam Gazetesi'nin bugünkü orjinal birinci sayfasını okuyabilirsiniz.


 • Akşam Gazetesi İletişim Bilgileri

  Adres: Davutpaşa Caddesi, No: 34 - 34020 Zeytinburnu - İstanbul

  Telefon: 0212 449 30 00 Fax: 0212. 481 95 61 E-posta: webmaster@aksam.com.tr

  Akşam Gazetesi Künyesi

  Akşam Gazetesi Künyesi

  Akşam Gazetesi Hakkında...

  1918'de Necmettin Sadak, Kazım Şinasi Dersan, Falih Rıfkı Atay, Ali Naci Karacan'ın 200'er lira sermaye koyarak kurdukları Akşam Gazetesi'nin yazı işleri müdürleri Muammer Senihi ve Enis Tahsin Til idi. Akşam'ın ilk sayısı küçük boy ve tek yapraktı.

  Akşam Gazetesi'nin başyazarlığını uzun yıllar boyunca Necmettin Sadak yaptı. Falih Rıfkı Atay milli mücadeleye karşı çıkanları eleştirdi, 1923'te Hakimiyeti Milliye'ye geçti. Akşam,1957 tarihinde Malik Yolaç tarafından satın alındı ve Osman N. Karacanın Yayın Yönetiminde Çetin Altan ve İlhami Soysal'ın yazılarıyla sola kaydı.

  Günümüzdeki Akşam, Serdar Turgut yönetiminde, Çukurova Holding tarafından çıkarılmakta olan günlük gazetedir. Akşam gazetesi 1920 yılında sadece akşam çıkan bir gazeteydi. Gazete 1957 yılında Malik Yolaç tarafından satın alındıktan sonra 1971'den sonra birkaç defa el değiştirdi ve sonra Ilıcak ailesinin yönetimine geçti. Akşam, 1990 yılında Erol Aksoy tarafından, 1997 yılında Çukurova Holding tarafından satın alındı.

  Akşam Gazetesi'nde bugün

  Akşam Gazetesi'nin bugünkü başsayfasını okumak için gidiniz:

  AKŞAM GAZETESİ

Diğer Ulusal Gazeteler