Sayfanın konuları: Akbank, Akbank Şubeleri, Akbank Yatırım, Akbank Resmi İnternet Sitesi, Akbank Kredileri, Kredi Faizleri, Akbank Şubeleri, Akbank ATM'leri, Akbank Bültenleri, Akbank Online Hizmetleri, Ak Bankası, Akbank Adres ve Telefonları, Akbank İnsan kaynakları, Akbank İş Başvurusu, Akbank Haberleri, Akbank Yatırım Fonları, Akbank Repo, akbank yatırım, akbank internet, Akbank sanat, Akbank Kredi Kartları, Akbank Döviz Kurları, akbank com, www akbank com tr

Akbank

 • Akbank Resmi İnternet Şubesi

  AkbankAkbank'ın "www.akbank.com" adresli resmi internet sitesinde, bankanın taşıt kredisi, konut kredisi (mortgage), ihtiyaç kredisi konusunda bilgi alabilir, kredi faizlerini hesaplayabilirsiniz. Sitede mevduat ürünleri, kredi kartları, yatırım fonları, yatırım araçları, kampanyaları, bireysel emeklilik ve diğer ürünler konusunda da ayrıntılı bilgi yer alıyor. Akbank'ın Türkiye'deki tüm şubelerinin adres, telefon ve faks numaralarının yanı sıra, ATM'lerinin adresleri de bulunuyor.
 • Akbank Şubeleri ve ATM'leri

  Akbank'ın tüm illerdeki şubelerinin adres ve telefonları ile ATM adresleri için bu sayfaya gidiniz. Sayfada Akbank Genel Müdürlüğü, Bölge Müdürlükleri ve Müşteri Hizmetleri'nin iletişim bilgileri de yer alıyor.


 • Akbank Vadeli Mevduat Faiz Oranları

  Akbank'ın uyguladığı vadeli mevduat faiz oranlarını bu sayfada hesaplayabilirsiniz.


 • Akbank Bireysel Kredi Faiz Oranları

  Akbank'ın ev (mortgage), arsa, araba, ihtiyaç ve diğer bireysel kredileri için uyguladığı faiz oranları için gidiniz.


 • Akbank Döviz Kurları

  Akbank'ın anlık döviz alış ve satış fiyatlarını bu sayfa yoluyla öğrenebilirsiniz.


 • Akbank Yatırım Fonları

  Akbank Yatırım Fonları'nın anlık alış ve satış fiyatlarıyla aylık fark oranlarını öğrenebilirsiniz.


 • Akbank Repo Oranları

  Akbank'ın repo oranları için bu sayfaya gidiniz.


 • Akbank Hesap Makinesi

  Akbank'ın Döviz Alım-Satım Hesaplama, TL Mevduat Faizi Hesaplama, Fon Alım Satım Hesaplama Döviz Mevduat Faizi Hesaplama, Repo Faizi Hesaplama ve Hisse Senedi Alım Satım Hesaplama işlemlerini bu sayfa yoluyla yapabilirsiniz.


 • Akbank Ücret ve Komisyonlar

  Akbank'ın havale, EFT, SWIFT, çek, senet, kiralık kasa, bireysel kredi dosya komisyonları, hesap işletim ücreti, ekstre, hesap açma ücreti, banka kartı ücreti, Altın Nokta İşlemleri ve Cep Şubesi işlemleri için uyguladığı ücret ve komisyon miktarlarını bu sayfada görebilirsiniz.


 • Akbank Bireysel Bankacılık

  Akbank'ın sunduğu tüm bireysel bankacılık hizmetlerine bu link yoluyla erişebilirsiniz.


 • Akbank Ticari Bankacılık

  Akbank'ın sunduğu tüm ticari bankacılık hizmetlerini bu sayfada bulabilirsiniz.


 • Akbank Kurumsal Bankacılık

  Akbank'ın sunduğu tüm kurumsal bankacılık hizmetlerini bu sayfada görebilirsiniz.


 • Akbank Kredi Başvurusu

  Akbank kredi başvurularınızı bu sayfa yoluyla yapabilirsiniz.


 • Akbank İnsan Kaynakları

  Akbank'ın kariyer olanakları, iş ilanları, sınav tarihleri, sınav sonuçları ve eğitim faaliyetleri konusundaki tüm bilgiler için bu sayfaya gidiniz.


 • Akbank Sanat

  Akbank'ın tüm sanat etkinlikleri konusunda bilgi almak için gidiniz. sitede Akbank'ın müzik, tiyatro, dans ve diğer sanatlardaki etkinlik ve programlarını görebilir, yayınları konusunda bilgilenebilir, sanat haberlerini okuyabilirsiniz.


 • Akbank Haberleri

  Akbank internet sitesinin adresi: www.akbank.com.tr


 • Hatalı aramalar: Akbankasi.com, Ak Bank com, www akbank, akbank.com, akbank tr.

Akbank Hakkında... • Akbank, Ocak 1948'de Adana'da, bir grup Adanalı ve Kayserili işadamı tarafından, bölgedeki pamuk üreticilerine finansman sağlamak amacıyla kurulmuş özel bankadır. Günümüzde Türkiye'nin en büyük bankalarından biri haline gelmiştir.

  Akbank'ın İstanbul’daki ilk şubesi 14 Temmuz 1950 tarihinde Sirkeci'de açılmış, 1954 yılında ise Genel Müdürlük İstanbul'a taşınmıştır. 1963 yılında tüm bankacılık işlemlerinde otomasyona geçmiştir. Akbank'ın ilk yurtdışı temsilciliği Almanya'nın Frankfurt şehrinde açılmıştır. 1983 yılında ise, daha sonra adı Sabancı Bank olarak değiştirilen ve yurtdışında kurulan ilk Türk özel sektör bankası olan Ak International Ltd.'i hizmete açmıştır.

  1992 yılında Ak Yatırım Menkul Değerler A.Ş., 1997 yılında Ak Yatırım Ortaklığı A.Ş., 2000 yılında Ak Portföy Yönetimi A.Ş. ve Özel Bankacılık Bölümü ve 2002 yılında Ak Emeklilik A.Ş.'yi kuran Akbank, 2005 yılında Ak Finansal Kiralama A.Ş.'yi de bünyesine katmıştır. Mayıs 2005'te Ak Emeklilik, Aksigorta’ya satılmıştır.

  (Kaynak: Vikipedi)