Sayfanın konuları: Adana, Adana Büyükşehir Belediyesi, Adana Hakkında Bilgi, Adana Resmi Kurumları, Adana Belediye Başkanlığı, Adana Kent Rehberi, Adana Haberleri, Adana Belediyesi, Adana Resimleri, Eski Adana, Adana BŞB, Adana Nüfusu, Adana Hava Durumu, Adana Belediye İhaleleri, Adana Nöbetçi Eczaneler, Adana Önemli Telefonlar, Adana Haritası, www.adana-bld.gov.tr. Hatalı aramalar: adana.com, adana.com.tr, adanabelediyesi.com, adana.bel.tr.

Adana Büyükşehir Belediyesi

 • ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

  Adana Büyükşehir Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Adana'nın tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Adana'daki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Adana'nın ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.  Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu ve etkinlikler konusunda bilgi alabilir, Adana Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Adana'nın önemli telefonları, Adana Kent Rehberi, Adana'dan güncel haberler, Adana Belediye Meclisi'nin kararları, memur alım ve ihale ilanları da bulunuyor.


 • Aşağıda Adana Büyükşehir Belediyesi ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir. • Yeni Adana İmar İnşaat A.Ş.

  Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan toplu konutlar hakkında bilgi almak, satış fiyatlarını öğrenmek için bu sayfayı ziyaret ediniz.


 • Adana ASKİ

  Adana Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü'nün (ASKİ) sitesinde, su faturası, su borcu sorgulama, kredi kartıyla ödeme, arıza bildirimi, fiyat tarifeleri, ASKİ'nin adres ve telefonlarını bulabilirsiniz.


 • Adana Belediye Otobüsü Saatleri ve Güzergahları

  Adana Belediye Otobüsleri'nin güzergahlarını, numaralarına göre duraklarını ve kalkış saatlerini sorgulayabilirsiniz.


 • Adana Metro Saatleri ve Güzergahları

  Adana Metrosu'nun güzergahlarını ve kalkış saatlerini sorgulayabilirsiniz.


 • Adana Önemli Telefonlar

  Telefon rehberi yoluyla, Adana'daki önemli kurum ve kuruluşlar için bilinmeyen telefon numaralarını öğrenebilirsiniz.


 • Adana Nöbetçi Eczaneler

  Adana nöbetçi eczanelerini, günlük olarak bu sayfadan öğrenebilirsiniz.


 • Adana Şehirlerarası Otobüs Seferleri

  Adana'dan diğer şehirlere yapılan otobüs seferlerinin saatlerini, otobüs firmalarına göre sorgulayabilir, firmaların telefon numarasını bulabilirsiniz.


 • Adana Şehir Haritası

  Adana'nın interaktif şehir planı için gidiniz.


 • Adana Resimleri

  Adana'nın çeşitli bölgelerinden fotoğraf ve manzaralara ulaşabilirsiniz.