Sayfanın konuları: Adalar Belediyesi Resmi Sitesi, Adalar Resmi Kurumları, Adalar İle İlgili Bilgi, Adalar Tarihi, Adalar Rehberi, Adalar Haberleri, Adalar Fotoğrafları, Adalar Belediye, Adalar Türküleri, Adalar Belediye Başkanlığı, Adalar Haritası, Adalar Nöbetçi Eczaneleri, Adalar Köyleri, Adalar Ünlüleri, Adalar Okulları, Adalar Sağlık Kuruluşları.

Adalar Belediyesi

  • Adalar Belediyesi

    Adalar Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Adalar tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Adalar haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Adalar Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Adalar Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Adalar Rehberi, önemli telefonlar, Adalar haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Adalar Belediyesi internet sitesinin adresi: www.adalar.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Adalarbelediyesi.com, Adalarbelediyesi.com.tr, Adalar Belediyesi com.